Contact

Brandweerkazerne Asten:              Correspondentieadres:

Floralaan 20,                                Postbus 242, AE Eindhoven
5721 CV Asten                              040-2203270
Contactformulier

 

Zoeken

Kazerne in beeld

Via deze pagina willen wij u een beeld geven hoe onze kazerne eruit ziet. Van de kantine tot de remise, u ziet het allemaal.

Lees meer...
08-07-2017 | Nieuw voertuig voor Jeugdbrandweer Asten-Someren

Asten, zaterdag 8 juli. Vandaag was de grote dag voor onze Jeugdbrandweer. De door Stichting ONA gesponsorde brandweerwagen kwam naar onze kazerne. De auto is bedoeld voor de Jeugdbrandweer van Asten-Someren.

De brandweerauto, een Mercedes, is afkomstig van Ziegler, een fabriek voor brandweervoertuigen uit Winschoten. Het voertuig is een tweedehands voertuig wat voorheen gebruikt is door brandweer Finsterwolde. Belangrijk en opvallend detail is dat de auto niet rood maar geel is.

Via deze weg willen we de sponsor, Stichting ONA, heel hartelijk bedanken voor hun bijdrage. Op deze manier gaat de jeugdbrandweer van Asten-Someren een goede toekomst tegemoet. We hopen van harte dat mede dankzij dit voertuig onze jeugdbrandweer voor veel potentie voor de echte brandweer van Asten en Someren zal gaan zorgen in de toekomst!